"Bajkowe Urodziny Koziołka Matołka" - realizacja II edycji projektu "Magiczna moc bajek"

"Bajkowe Urodziny Koziołka Matołka" - realizacja II edycji projektu "Magiczna moc bajek"

W marcu uczniowie klasy IV B i V B w ramach realizacji kolejnych zadań II edycji projektu czytelniczego “Magiczna moc bajek” przygotowali urodzinowe kartki z życzeniami dla Koziołka Matołka. W tym roku nasz sędziwy jubilat kończy 89 lat. Wykonane prze dzieci  karki są barwne, piękne i ciekawe jak przygody najsłynniejszego bajkowego Koziołka.

Przez świat idzie nasz Koziołek
co go wszyscy zwą Matołek
jak co roku tort szykują
w Pacanowie już świętują.
Z okazji Twoich 89 urodzin
życzymy Ci dalszej mądrości,
przygód obfitości
i bezmiaru radości….

Do tych jak najszczerszych życzeń dołącza się cała społeczność szkolna
Zespołu Szkół nr 6 Specjalnych w Stalowej Woli