Czyściochowe Przedszkole - program edukacyjny dla przedszkoli

“Czyściochowe Przedszkole”  – Ogólnopolski Program Edukacyjny organizowany przez firmę Rossmann w ramach programu Rosnę! Junior.

Czyściochowe Przedszkole – program edukacyjny dla przedszkoli

Higiena osobista to jeden z istotniejszych elementów codziennego życia, który wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale również na zdrowie. Dlatego czas intensywnej nauki w wieku przedszkolnym warto wykorzystać także na kształtowanie dobrych nawyków higienicznych. Program Czyściochowe Przedszkole, do którego dołączyło również nasze przedszkole ma na celu pomagać nauczycielom i rodzicom w edukacji, rozwijaniu samodzielności higienicznej  oraz motywować dzieci do codziennego dbania o higienę. Krótkie historie bohaterów w atrakcyjny i przyjazny sposób pokażą jak dbać o dobre nawyki.